Geride Kalan 2016 Yılı Nasıl Geçti?

March 9, 2018, 10:44 pm

2016 yılının yaz ayları benim için oldukça güzel geçti diyebilirim :) Kendimi yazılım alanında geliştirmek ve yeni projeler için gerekli araştırmaları yapmakla geçti diyebilirim.


2016 yılında birçok projemi canlıya çıkardım ve batırdım diyebilirim rahatlıkla :) ama yaptığım hiçbir projenin boşa gitmediğine eminim hepsi kendimi gelişiminde bir basamak olarak görüyorum


2016 yılında ki en iyi yatırımım ise tabiki bir çok yazılımcının istediği bilgisayar olan Macbook Pro 'yu almak oldu. Bir çok arkadaşım bu bilgisayara onca parayı neden verdin ki bunun yerine adam akıllı bir masaüstü bilgisayar toplardın aslanlar gibi oyun oynardın dedi fakat bu bilgisayar bi şahane dostum :D .

2016 yılının en güzel olanı ise yıllardır tanıdığım fakat yüz yüze hiç görüşmemiş olduğumuz Mustafa Zahid Efe ve Yunus Bayrak ile GDG Devfest İstanbul etkinliği bahanesiylemi desem sayesinde mi desem bilemedim ama 2 dost ile görüşmek 2016 yılının en güzel yanı oldu :D .


Herşey iyi güzelde 2016 yılının güzel yanlarından biride 2 yıllık proje olan Ne Çalıştım'ın beta versiyonunu yayınladık ve olumlu geri dönüşler aldık proje 2017 yılında beta dan çıkmış halini yayına alacağız buda spoiler verim dedim :D

Bu yazı biraz saçma veya karışık oldu galiba ama boşver gitsin ;) bu kadar yeter dimi zamanınızı almıyım daha ;D


2016 Yılında yapmış olduğum projeler neler ?

1. TeknoZaim.net

2. Talklag.com

3. NeCalistim.com (2020 yılında çok daha güzel olacak)